جستجو

شرایط و مقررات

شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات وبسایت فراظرف

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و محصولات به دقت ملاحظه فرمایید.
 
ورود کاربران به وبسایت هنگام استفاده از پروفایل شخصی، مشاهده محصولات و محتوای بارگذاری شده در بخشهای مختلف وبسایت، ثبت سفارش و سایر خدمات ارائه شده در این وبسایت (فراظرف) به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات است. توجه داشته باشید که خرید و ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین از سوی کاربر است.
 
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج در این صفحه، جایگزین کلیه توافق‏‌ها محسوب می‏‌شود.
 

قوانین عمومی

 
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های این وبسایت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
 

تعریف مشتری یا کاربر

 
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات وبسایت (فراظرف) اقدام کند.
 
در شرایطی خاص مثل فروش شگفت‌انگیز، احتمال لغو شدن سفارش مربوط به محصولات فروشندگان به دلایلی مانند اتمام موجودی کالا وجود دارد و مجموعه (فراظرف) مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش را متوقف کند.
برای ارسال رایگان برای سفارش های بالای 100 هزار تومان و تخفیف به شرط خرید تا سقف مقدار خاص، باید این میزان در یک سبد خرید صورت بگیرد.
 

ارتباطات الکترونیکی

 
هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات این وبسایت استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ داده شود.
 
همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های فراظرف از طریق آنها صورت می‌گیرد.
فیلترها
ترتیب
نمایش